facebook


WAŁÓW KORBOWYCH,
WAŁKÓW ROZRZĄDU,
WAŁKÓW SKRZYŃ BIEGÓW,
PÓŁOSI, itp.

allegro

REGENERACJA GŁOWIC,
REMONTY SILNIKÓW

O firmie

Firma Korczyński&Synowie została założona w 1989 roku debiutując na polskim i zachodnim rynku usługą mającą na celu profesjonalną regeneracje wałów korbowych metodą wibrostykowego napawania. Metoda ta pozwala na odbudowę czopu zatartego poprzez nałożenie materiału o twardości do 64hrc i przywrócenia go do wymiaru nominalnego. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, terminowości oraz fachowemu doradztwu, zyskała wśród klientów uznanie, co pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Na dzień dzisiejszy poza regeneracją wałów korbowych do silników ciężarowych, osobowych, maszyn budowlanych czy motocykli zajmujemy się pełną usługo w zakresie remontów silników.

Zakład świadczy swoje usługi osobom prywatnym jak i szlifierniom czy innym firmom motoryzacyjnym na terenie całej UNI EUROPEJSKIEJ.
Poza profesjonalnym wykonywaniu prac w zakresie motoryzacji, zajmujemy się również regeneracją bieżni pod łożyska igiełkowe lub zwykłe występujące na różnego typu wałkach skrzyń biegów od maszyn jak i w innych urządzeniach mechanicznych. Najlepszym obrazem naszych możliwości w zakresie usług jest strona poglądowa pod adresem www.facebook.com/remontysilnikow

© 2016 korczynski. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl